dikar

Realizujemy prace saperskie na terenie całego kraju.

nadzór saperski

wyburzenia

niewypały

niewybuchy

rozminowanie

ROBOTY WYBURZENIOWE

wyburzenia budynków Wybuchowa rozbiórka obiektów budowlanych jest najbardziej efektywną i zarazem bezpieczną metodą. Szczegółowe rozpoznanie struktury budowli, pozwala precyzyjnie je wyburzyć, jednocześnie uchronić sąsiadujące budynki przed uszkodzeniami.

Prace wyburzeniowe w środowiskach wodnych:

Bydgoszcz 2010, rzeka Brda - wysadzanie podpór

REFERENCJE:

T.K.J. Matuszewski

Referencje T.K.J. Matuszewski
W dniach 01.03.2008 r. - 30.04.2008 r. firma P.U.H. "Dikar" Dariusz Kruszyński z siedzibą w Lęborku, wykonała prace wyburzeniowe w Lubelskiej Fabryce Odlewni Żeliwa.
Zakres prac obejmował: wyburzanie dwóch wind o wysokości 15m, wyburzanie czterech stanowisk odlewniczych, wyburzenie pieców odlewniczych. Razem 1300m3.
Powyższe prace realizowane były w sąsiedztwie istniejących zakładów produkcyjnych i w bezpośrednim sąsiedztwie hal przemysłowych o ciągłym toku produkcji bez ich przerywania. Wszystkie obiekty wyburzone zostały w sposób profesjonalny, metodą przemysłową, terminowo i z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa ludzi i sąsiednich obiektów.
Naszym zdaniem P.U.H. "DIKAR" jest w pełni odpowiedzialnym partnerem do realizacji wszelkich prac rozbiórkowych na skalę przemysłową.


c) 2006 - 2019 dikar.pl